Завдяки своїм властивостям граніт використовується не тільки в виготовленні надмогильних пам’ятників, гробівців, склепів, меморіальних комплексів, а й широко застосовують в оздобленні інтер’єру: сходи з граніту, стільниці, балясини, підвіконня, колони і фонтани, а також в облицюванні камінів, стін, фасадів тощо.

Майстерня граніту пропонує Вам попередньо подивитись, як буде виглядати замовлення виробів з граніту з використанням послуги 3 D дизайн. Ви маєте можливість обирати не тільки з варіантів, що запропоновані на нашому сайті, а й комбінувати по індивідуальному проекту. Граніт може бути неполірованим і шорстким, або відполірованим до дзеркального блиску – подібні декоративні можливості цього каменю сприяють втіленню найскладніших дизайнерських рішень, він вдало поєднується з мармуровою крихтою, металом, керамікою та іншими матеріалами. Всі ці поєднання зручніше планувати та представляти за допомогою 3 D проектування. Таким чином замовник може узгодити всі деталі, вчасно виявити неточності та внести відповідні корективи.

Зі свого боку гарантуємо швидко виконати візуалізацію усіх побажань клієнта щодо майбутнього пам’ятника чи будь-якого іншого виробу з граніту, та в подальшому якісно і чітко їх відобразити.

Зв'яжіться з нами